Creative Media Design – Mediavormgeven
Rosa had eigenlijk nooit een specifiek beeld van wat ze wilde gaan doen later. Alleen dat iets creatiefs wel bij haar zou passen. De opleiding Creative Media Design is een brede opleiding waardoor ze tijdens de opleiding nog veel keuzes heeft. ‘Je kan je eigen weg gaan en kiezen voor wat je leuk vindt. Dit leek mij een goed plan, zodat ik mij op het creatieve gebied kan ontwikkelen en zo een duidelijker beeld krijg van wat ik nou echt leuk vind om te doen.’
Mijn droom is om op basis van mijn creativiteit mijn carrière kan gaan op bouwen. Ik denk iets met marketing en social media.
Tijdens open dagen is Rosa helemaal in haar element om aankomende studenten en hun ouders vol enthousiasme te vertellen over haar opleiding. Ze vindt het leuk om met leerlingen in gesprek te gaan over hun studiekeuze. Ze is trots op het mbo en weet hoe belangrijk praktisch opgeleide mensen zijn voor de maatschappij. Er komen steeds meer banen vrij in de praktijk. Er is een tekort aan mbo studenten die praktijkbanen vervullen. Ze vindt het belangrijk dat het mbo blijft bestaan en groeit, zodat de praktijkbanen niet langzamerhand komen te vervallen.
Rosa is een positieve, gemotiveerde en leergierige student die met haar creativiteit wil laten zien dat het mbo een positieve keuze is.